مقالات

  کناف سقف و اجرای این متریال مدرن در سقف آشپزخانه های امروزی طرفداران بسیاری دارد، چرا که آشپزخانه به عنوان قلب تپنده خانه و محلی برای گذراندن ساعاتی دلنشین در کنار اعضای خانواده شناخته شده است در این نمونه سقفها که عمدتا مدرن و مینیمال هستند از هندسه ای ساده و خطی در جهت ایجاد محیطی آرامش بخش و چشم نواز استفاده شده و در طراحی کناف سقف این آشپزخانه ها سریع ترین و به صرفه ترین سیستم سازه و پوشش های گچی بهره برده شده است.

  استفاده از چوب در سقف و دیوار دکوراسیون داخلی خانه مدرن

  برای تزیین دکوراسیون داخلی خانه ی خود از هر ایده در گوشه کنار خانه و مغازه های مدرن می توانید استفاده کنید و این تنها به داشتن امکانات بستگی ندارد و نشان دهنده ی ذوق و سلیقه ی شخصی شما در طراحی و تزیین دکوراسیون داخلی خانه است.

  دکوراسیون داخلی منزل ایرانی با طراحی های جدید وشیک

  ایران با داشتن فرهنگ و تمدن غنی از گذشته تا به امروز, ایده های منحصر به فردی برای طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی منازل خود داشته است. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن طرح های متنوع, دکوراسیون داخلی منزل ایرانی نیز دچار تغییرات زیادی شده است. در این مطلب به طراحی های جدید و شیک این نمونه دکوراسیون ها می پردازیم.

  دکوراسیون مغازه موبایل فروشی

  طراحی و نورپردازی یک مغازه موبایل فروشی آن هم در یک پاساژ باید به گونه ای باشد که افراد را به خود جذب کند. رنگ بندی ، نوع چیدمان ، و نورپردازی چیزی است که باعث جلوه ی بیشتر یک محصول می شود. نحوه ی چیدمان تلفن های همراه باید به صورتی باشد که چشمگیر جلوه کند.چون در یک پاساژ مغازه های دیگری هستند و نظم یک ویترین می تواند برگ برنده شما در ارائه محصولات باشد، می توانید هر ویترین را به یک برند اختصاص بدهید و از نورپردازی نقطه ای برای متمایز کردن ویترین خود با سایر مغازه ها استفاده کنید چون مشتری از سردرگمی و شلوغی ویترین های دیگر به ستوه آمده و جذب ویترین گویا و زیبای شما خواهد شد.

  چیدمان خانه های کوچک اپارتمانی

  چیدمان خانه های نقلی با دکوراسیون خانه های بزرگ بسیار تفاوت دارد برای آشنایی با چیدمان خانه های کوچک ایرانی مطلب زیر را بخوانید.

  نحوه چیدمان خانه های کوچک

  شما میتوانید با ترفندهای ساده خانه های کوچک آپارتمانی خود را بزرگتر نشان دهید، اما راه حل بزرگتر نشان دادن فضاهای کوچک یک آپارتمان چیست؟ ممکن است آپارتمان شما بیش از اندازه کوچک باشد ما با تکنیک هایی که به شما معرفی مکنیم کمک میکنیم که شما احساس آرامش و راحتی در منزل خود داشته باشید،قشر زیادی از افراد جامعه منزل کوچک دارند و باید وسایل خود را به گونه ای بچینند و دکور منزل را به گونه ای بچینند که فضای کمتری اشغال کند.

  زیر مجموعه ها