خدمات ما

  مشاوره ، طراحی ، فروش و اجرای انواع طرحهای ساده و دکوراتیو دیوار و سقف کناف با بهترین کیفیت دارای گواهینامه از شرکت کناف، طراحی و اجرای سقف کناف برای منازل و خانه های شیک، انواع طرح کناف ارک اشپزخانه، طرحهای سقف کناف برای سالن پذیرایی و اجرای سقف کاذب کناف جهت اماکن اداری و یا اماکن تجاری مانند شرکتها و فروشگاهها.

  دکوراسیون منزل شما چطور زیباتر و بهتر خواهد شد بعضی ها برای زیبا سازی منزل خود از دیوارپوش استفاده می کنند،کف را کفپوش می کنند و سقف و دیوارهای خود را کناف، اما ما می خواهیم در مورد کفپوش صحبت کنیم.

  شما با خواندن مقاله کفپوش در اصفهان [ آشنایی با انواع کفپوش ] میتوانید اطلاعاتی مفیدی برای انتخاب کفپوش به دست آورید و با انواع مدلهای کفپوش از نظر کارایی و نحوه کاربرد آنها آشنا شوید.

  به استحضار همکاران و مشتریان گرامی می رساند با توجه به آپدیت نبودن لیست قیمت، جهت استعلام قیمت کناف ، انواع خدمات سقف کاذب، اجرای کناف و … با شماره های زیر در تماس باشید:

  09133072959

  @knaufsky

  طراحی و اجرای انواع سقف کاذب کناف با بهترین کیفیت و حداقل زمان.

  بازدید رایگان از محل کار شما.

  پاسخگویی 24ساعته.

  چرا شرکت دکوراسیون داخلی آسمان نقش جهان ؟

  شرکت دکوراسیون داخلی آسمان نقش جهان با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه طراحی و اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی این آمادگی را دارد تا برای پروژه های شما بهترین و منحصر به فرد ترین طرح های روز دکوراسیون داخلی دنیا را طراحی و پیاده سازی نماید.

  طراحی، اجرای دکوراسیون داخلی و خدمات معماری در اصفهان

  شرکت دکوراسیون داخلی آسمان دکور نقش جهان ارائه کننده خدمات مشاوره، طراحی، برآورد و اجرا دکوراسیون با استفاده از نرم افزارهای تخصصی و تیم اجرایی ماهر مطابق با استانداردها و سلیقه شما کلیه نقاط اصفهان پس از 10 سال فعالیت درخشان در زمینه طراحی و اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی ساختمان در کسب رضایت از مخاطبین و مشتریان موفق عمل کرده است.

  طراحی ، اجرای دکوراسیون داخلی پروژه های مسکونی، اداری و تجاری

  دکوراسیون داخلی یک هنر میباشد و امروزه برای طرح های مدرن به آن نیاز داریم، دکوراسیون داخلی با افزایش زیبایی محل زندگی و کار در فعالیت های روزانه به ما آرامش میدهد و در نتیجه باعث افزایش راندمان در کار ما میشود، طراحی دکوراسیون داخلی یکی از دغدغه های اصلی طراحان و معماران است.

  زیر مجموعه ها

  صفحه1 از2

  09133072959