نصب موتورخانه در اصفهان

  نصب موتورخانه در اصفهان کم کم به سمت هوشمند شدن پیش می روند در حال حاضر سیستم هایی هوشمند برای تاسیسات موتورخانه طراحی شده است سیستم کنترل هوشمند موتورخانه، سامانه ای است که از طریق آن تجهیزات داخل تاسیسات موتورخانه متناسب با نیاز حرارتی داخل ساختمان به کارگرفته می شوند، تشخیص این نیاز از طریق سنسورهای داخل و خارج ساختمان و با توجه به شرایط محیطی توسط سیستم هوشمند صورت میگیرد، این امر باعث می شود تا علاوه بر کاهش مصرف سوخت موتورخانه، میزان تعمیر موتورخانه اصفهان کاهش پیدا کند و آسایش حرارتی داخل ساختمان در حد استاندارد خود تنظیم شود.

  موتورخانه ها فضاهایی هستند که انرژی زیادی را تولید می کنند و در این میان باید به نحوه طراحی آن ها توجه خاصی شود تا از اتلاف انرژی توسط آن ها و تعمیر موتورخانه اصفهان جلوگیری شود.

  جهت مشاوره و اطلاع از قیمت نصب موتورخانه در اصفهان با شماره 09129356440 تماس بگیرید.

  نکاتی برای جلوگیری از اتلاف انرژی در تاسیسات موتورخانه اصفهان : نصب سیستم کنترل محیطی هوشمند موتورخانه تنظیم و تعمیرموتورخانه اصفهان تطابق دیگ و مشعل نصب دمپر بارومتریک عایقکاری لوله و دیگ رسوب زدایی و شستشوی دیگ تاسیسات موتورخانه اصفهان و فضای نگهداری از ماشین های تاسیسات اغلب در زیرزمین ساختمان ها در نظر گرفته می شود. این بخش از خانه نیز باید دریچه ای رو به بیرون و هوای آزاد داشته باشد تا امکان تهویه هوا در آن فراهم شود و از گرم شدن دستگاه ها و تعمیر موتورخانه اصفهان جلوگیری کند ابعاد این فضا با توجه به نوع دستگاه های انتخاب شده و استاندارد های مشخص شده برای آن ها تعیین میگردد.

  تاسیسات موتورخانه اصفهان و تعمیر موتورخانه اصفهان بخشی از ساختمان است که به عنوان قلب سیستم تاسیساتی خانه شناخته می شود. این فضا به عنوان کنترل کننده سیستم ها گرمایشی و سرمایشی و وسایل و تجهیزات الکتریکی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی این فضا به علت تجهیزات و وسایلی که در آن قرار می گیرد بسیار مهم است و باید نکاتی را در طراحی تاسیسات موتورخانه اصفهان مورد توجه قرار داد.

  در ساختمان ها تمامی تجهیزات تاسیساتی سیستم به یک فضا انتقال داده می شود که کنترل و تعمیر موتورخانه اصفهان را آسان تر می کند. به محل قرار گرفتن آن ها تاسیسات موتورخانه اصفهان می گویند.معمولا محل قرار گیری تاسیسات موتورخانه اصفهان در زیرزمین خانه است و در محل ها و ساختمان های بزرگ تر معمولا این فضا در خارج از ساختمان قرار دارد و آن هم به دلیل سنگینی تاسیسات و سر و صدای زیادی است که ایجاد می کنند.معمولا هدف تجهیزاتی که در تعمیر موتورخانه اصفهان مورد استفاده قرار میگیرند، تهویه مطبوع و گرمایش ساختمان است. در سیستم های تهویه مطبوع و گرمایش، روش های مختلفی به کار گرفته می شود و بنا بر هر کدام از این روش ها تجهیزات متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد و نصب موتورخانه اصفهان

  نصب موتورخانه در اصفهان

  بازدید، سرویس موتورخانه اصفهان و نگهداری از موتورخانه در اصفهان به عنوان قلب گرمایشی ساختمان، بسیار ضروری است. متاسفانه در کشور ما این مساله مورد غفلت واقع می شود و به همین دلیل، علاوه بر بالا بودن مصرف انرژی و بازدید موتورخانه شوفاژ اصفهان و اجرای موتورخانه اصفهان به ازای هر واحد مسکونی، تجاری یا صنعتی، عمر مفید تجهیزات حرارتی مانند بویلر ، مشعل، منابع ذخیره آب گرم و سایر تجهیزات جانبی به میزان کمتری قابل بهره برداری می باشد.

  از آنجا که هزینه اولیه تعمیر موتورخانه اصفهان و سیستم های تاسیساتی بالاست، تنها عاملی که باعث اقتصادی جلوه کردن استفاده از این سیستم ها می شود، عمر مفید اجزای آن می باشد. عمر مفید سیستم موتورخانه زمانی حاصل می شود که بازدید هایی از آن به عمل آید و اجزای آن به صورت دوره ای، سرویس شوند.

  در حال حاضر، بسیاری از سیستم های تاسیساتی موجود در واحدهای مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی به علت اشکالات طراحی و ضعف در نصب و راه اندازی، نمی توانند به شکل ایده آلی مورد بهره برداری قرار گیرند و نیازمند تعمیرات شوفاژ در اصفهان هستند. محاسبات اشتباه بار حرارتی و یا در بسیاری مواقع تعمیر مشعل موتورخانه اصفهان درنظر گرفتن ضرایب اطمینان بسیار بالا و غیر واقعی، موجب خرید، نصب موتورخانه اصفهان و صرف هزینه اولیه سیستمی به مراتب بالاتر از نیاز گرمایشی ساختمان می شود که این خود باعث تحمیل هزینه های بیشتر سرویس و تعمیر و نگهداری می شود.رفع عیب یک موتورخانه منبع دوجداره در اصفهان سیستم گرمایشی که به شکل مناسبی کار نمی کند و تاسیسات موتورخانه اصفهان

  معاینه فنی موتورخانه اصفهان و به دنبال آن تعمیر مشعل موتورخانه اصفهان و سایر تجهیزات موتورخانه و از بین بردن ایرادات فنی یافت شده آن هم توسط تعمیرکار شوفاژ اصفهان، روش بسیار سودمندی برای کاهش مصرف انرژی و کاهش تولید گازهای آلاینده و سمی است و همزمان با کاهش آلودگی هوا و ارتقا سطح سلامت، ایمنی و رفاه ساکنان، نزدیک به ۵ الی ۱۰ درصد صرفه جویی در مصرف انرژی را هم به دنبال دارد. در همین راستا، سرویس موتورخانه اصفهان به عنوان یکی از اجزای کلیدی موتورخانه شوفاژ اصفهان، بایستی به طور مداوم بررسی و در صورت نیاز، عیب یابی شده و در جهت رفع عیوب آن، تعمیرات لازم به عمل آید.

  چنانچه مشعل گازی موتورخانه در اصفهان در ابتدای کار، با مشکل مواجه شود، موارد زیر را بررسی نمایید: برق مشعل مسیر، سوخت (شیر مغناطیسی گاز و رگولاتور گاز و کلید فشار هوا)، وضعیت کلیدها روی پنل کنترل، از طرف دیگر، اجرای موتورخانه در اصفهان و سرویس ونگهداری مشعل گازوییلی باید حداقل یک بار در سال و به ترتیب زیر انجام گیرد: کلید برق مشعل را در ظرفیت خاموش قرار می دهیم، فتوسل را بیرون آورده و با یک پارچه خشک و لطیف آن را تمیز می کنیم، اتصال کابلهای ولتاژ قوی ترانسفورمر را باز می کنیم، اتصال لوله های سوخت را از پمپ باز می کنیم، شعله پخش کن را باز کرده وآن را تمیز می کنیم، نازل و اجزای داخلی آن را تمیز می کنیم، الکترود هارا به دقت تمیز کرده و در جای خود قرار می دهیم و بررسی می کنیم موتورخانه منبع دوجداره که تنظیم باشد، فیلتر داخل پمپ را خارج و به دقت تمیز کرده و در سر جای خودش قرار می دهیم، کابلها و لوله های باز شده را مجددا به نحو صحیح در سر جای خود قرار می دهیم تا سرویس شوفاژ در اصفهان به خوبی صورت پذیرد.

  نصب واجرای موتورخانه در اصفهان وحومه

  نصب و تعمیرات انواع تجهیزات حرارتی و برودتی

  تعمیر و نگه داری موتورخانه های آب گرم

  نصب و تعمیر موتورخانه , دیگ های آبگرم ,مشعل های گازسوزو تجهیزات حرارت مرکزی

  تعمیر انواع چیلرهای تراکمی و سیستمهای سرمایش مرکزی

  نصب موتورخانه خانگی

  نصب تجهیزات موتورخانه حرارتی وبرودتی شامل لوله کشی .نصب پمپ وشیرآلات.نصب منابع کوئلی.نصب دستگاه سختی گیر .نصب دیگ وبویلر.نصب چیلر .واجرای موتورخانه بطور کامل .نصب مدارات برقی وتابلو برق موتورخانه وسیم کشی. راهندازی موتورخانه .شارژ گاز چیلر .انجام تعمیرات موتورخانه.تعمیر مشعل .تنظیم مشعل

  عوامل موثر بر قیمت نصب و راه اندازی موتورخانه

  موتورخانه مرکزی یا موتورخانه حرارت مرکزی، تاسیسات تامین آب گرم مورد نیاز در ساختمان‌هایی است که از رادیاتور شوفاژ در گرمایش استفاده می‌کنند. هزینه نصب و راه اندازی موتورخانه ساختمان بعد از طراحی آن توسط تیم تاسیسات و بر اساس میزان مصرف و نیاز ساختمان مشخص می‌شود. نصب موتورخانه یعنی اجرای فونداسیون لازم برای قرارگرفتن تاسیسات، لوله کشی گرم و سرد، عایق بندی لوله‌ها و اتصالات، نصب مخزن یا دیگ بخار و چدنی و نصب مشعل الکتریکی یا گازی است. البته این ها عمده کار نصب است و مواردی مثل ایجاد روندهای ایمنی یا عایق بندی دیوارها و کف از موارد دیگری است که در ادامه اجرای موتورخانه انجام می‌شود.

  در واقع نصب و راه اندازی موتورخانه گرمایشی در چهار مرحله اصلی انجام می‌شود:

  نصب دیگ آب گرم
  ساخت کلکتور
  لوله کشی موتورخانه گرمایی
  نصب مخزن انبساط
  ساخت فونداسیون موتورخانه
  اولین مرحله ایجاد فونداسیون است. تجهزات سنگین موتورخانه مثل دیگ آب گرم یا مخزن انبساط و لوله کشی‌های اصلی نیاز به بستری دارند که معمولا با ترکیب میلگرد و بتون ساخته می‌شود تا قدرت تحمل وزن تجهیزات مختلف موتورخانه را داشته باشد. این کار اصولا در ساختمان‌هایی انجام می‌شوند که برای اولین بار نصب و راه اندازی موتورخانه در آنها صورت می‌پذیرد. در مواردی مثل نوسازی موتورخانه اصولا نیازی به ساخت فونداسیون نیست و می‌شود از زیرساخت‌های قبلی استفاده کرد. البته این موضوع در حالی شدنی است که تجهیزات جدید اختلافی فاحش در اندازه و وزن با تجهیزات قدیمی نداشته باشند.

  نصب چیلر موتورخانه

  یکی از انواع سیستم‌های سرمایشی گرمایشی که در ساختمان‌ها مورد استفاده قرارمی‌گیرد، به کارگیری انواع چیلرهای جذبی یا تراکمی است. البته به دلیل مصرف بیشتر انرژی الکتریکی توسط چیلرهای تراکمی (کمپرسی)، چیلرهای جذبی محبوبیت بیشتری در میان طراحان و مجریان تاسیسات گرمایشی سرمایشی ساختمان‌ها دارند. چیلرهای جذبی بجای برق از انرژی سوخت‌های فسیلی برای تامین انرژی سرمایشی و گرمایشی استفاده می‌کنند و در نتیجه هزینه انرژی مصرفی آنها بسیار مقرون به صرفه است.

  حجم آب گرم مورد نیاز

  مهمترین نکته در طراحی تاسیسات گرمایشی از جمله سیستم های حرارت مرکزی یا موتورخانه‌ها، حجم آب گرم مصرفی و مورد نیاز برای تامین گرمای ساختمان در فصول سرد سال است. بنابراین تعداد واحدهای ساختمان که در حقیقت تعیین کننده تعداد انشعابات و نوع و میزان تجهیزات مصرفی است می‌تواند اصلی‌ترین عامل در برآورد هزینه نصب و راه اندازی موتورخانه باشد.

  همیشه بهتر است در هنگام تصمیم‌گیری برای انتخاب سیستم‌ گرمایشی مورد نیاز ساختمان، با متخصصین تاسیسات مشورت شود. موارد بسیاری وجود دارند که در آنها استفاده از تجهیزات گرمایشی دیگری مثل پکیج‌های مستقل برای هر واحد ساختمان می‌تواند تفاوتی جدی در هزینه‌های تاسیساتی ساختمان بوجود بیاورد.

  نوسازی موتورخانه

  موارد متعددی می‌تواند در طول سالیان اتفاق بیافتد تا نیاز به بازسازی و نوسازی موتورخانه یک امر ضروری محسوب شود. پوسیدگی لوله‌های آب گرم و فشار، یا ایرادات مشعل و گازرسانی در موتورخانه، یا بکارگیری تجهیزات جدیدتر و بهینه‌تر در استفاده از انرژی می‌توانند از جمله این موارد باشند.

  هزینه حمل و نقل و باربری

  راه اندازی موتورخانه مستلزم استفاده از مقدار زیادی از تجهیزات تاسیساتی مثل انواع لوله‌ها، شیرها و شیرفلکه ها، فشارسنج و انواع بزرگتر ملزومات موتورخانه مثل دیگ و مشعل می‌باشد. هزینه حمل این تاسیسات به محل ارائه خدمت می‌تواند تاثیر چشم‌گیری بر هزینه کل راه اندازی موتورخانه بگذارد.

   

  موتورخانه, قیمت راه اندازی موتورخانه, قیمت لوله کشی موتورخانه, لوله کشی سرد و گرم, لوله کشی موتورخانه, موتورخانه, موتورخانه استخر, موتورخانه مرکزی, نصب موتورخانه
  نصب و راه اندازی موتورخانه های سرمایشی و گرمایشی
  اجرا موتورخانه های حرارتی و برودتی ، نصب مبدل ها ، نصب دیگهای چدنی وفولادی و بخار ، نصب چیلرهای جذبی وتراکمی ،نصب برج خنک کننده ،نصب بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی، اجرا سونا و استخر و جکوزی، نصب هواساز و ایرواشر ،اجرا سیستمهای هوای فشرده، لوله کشی فاضلاب ، اجرا سیستم های سرد و گرم مصرفی، اجرا لوله کشی گاز طبی ،آبیاری قطره ای، اجرا سیستم گرمایش از کف، اسپرینکلر، سیستمهای تصفیه ،اجرا لوله های گالوانیزه و استیل ،مانسمان،مسی و………….
  اجرا ،نصب و راه اندازی موتورخانه های حرارتی و برودتی در حداقل فضا ممکن تخصص ماست

  دارای نمونه کار های متعدد در زمینه موتورخانه های سرمایشی و گر مایشی در پروژه های ساختمانی مسکونی ، اداری
  ورزشی ، تجاری و تفریحی و واحدهای صنعتی
  دارای سابقه کاری در نصب تجهیزات موتورخانه از بهترین برند های صنعت تاسیسات از قبیل نصب چیلر های جذبی شرکت
  ابارا ،هیتاچی،سنچوری و …. چیلرهای تراکمی هیتاچی و…… پمپ ها شرکت گراندفوس و ….
  دیگ های چدنی و فولادی شرکت شوفاژکار،پاکمن و…..
  دارای اکیپ تخصصی و حرفه ایی در زمینه اجرایی

  موتورخانه چیست؟

  (Mechanical room) به محلی که تاسیسات مرکزی (تجهیزات حرارتی و برودتی) درآنجا نصب میگردد موتورخانه گفته می شود.
  تجهیزات بکار رفته در یک موتورخانه:
  دیگ (boiler):که خود شامل دیگ چدنی،دیگ فولادی،دیگ بخار و… می شود. که در موتورخانه ها نقش مبدل گرمایی را دارند.
  چيلر (CHILLER): که خود شامل چیلرهای تراکمی و چیلرهای جذبی می شود.چیلر یک سیستم برودتی در موتورخانه ها می باشد که برای تولید آب سرد جهت
  سیستم های تهویه مطبوع استفاده میگردد.
  منبع انبساط:که در دومدل باز وبسته بکار می روند.
  منبع کویلی یا دوجداره : که برای تامین آب گرم مصرفی کاربرد دارند.
  سختی گیر : که شامل سختی گیر های رزینی،مغناطیسی،کوانتومی،الکترونیکی و … می شود.کاربرد سختی گیرها درموتورخانه تولید آب نرم می باشد.

  اجرای نصب موتورخانه مرکزی و نصب موتورخانه صنعتی و مسکونی و نصب موتورخانه
  های تجاری اجرای لوله کشی شوفاژ و رایزرهای مرکزی و نصب سیستم انواع مبدل های
  گرمایشی آب مصرفی و نصب منبع دوجداره کویل دار و منبع دوجداره ایستاده

  اجرای انواع لوله کشی های UPVC و پلی اتیلن و پروپیلن و 5 لایه و پرسی و 5 لایه و تک لایه
  فروش و نصب انواع لوله ها و اجرای سیستم موتورخانه با لوازم