طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

    طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

    شرکت معماری و آسمان دکور یکی از خوشنام ترین و معتبرترین گروه های صنعت ساختمان است که توانسته ساختمان های لوکس و مدرن بی نظیری را طراحی و اجرا کند.

    در دنیای کسب و کار رو به گسترش امروز نیاز به مراکز اداری – تجاری – رفاهی پیشرفته و مدرن بیش از هر زمان دیگر احساس می شود . این شرکت با بهره گیری از با تجربه ترین متخصصین در امر احداث مراکز اداری – تجاری – رفاهی قادر به طراحی و اجرای بی نظیر این مراکز بوده.

    احداث بیمارستان های بزرگ و مجهز به تکنولوژی های روز دنیا و رعایت استانداردهای جهانی بیمارستان سازی و توسعه مراکز درمانی امریست بسی دشوار ، که شرکت های ساختمان سازی معدودی در ایران قادر به انجام آن هستند .

    امروزه با رشد فزاینده جمعیت و افزایش بافت ساخته شده در شهرها، لزوم توجه به طراحی فضاهای باز شهری از پارک های شهری تا فضاهای خرد مقیاس در میان ساختمان ها، همچنین بهره گیری از عناصر طبیعی برای برآورده نمودن نیاز انسان به ارتباط با طبیعت، بیش از هر زمانی احساس می شود.این شرکت با بهترین نرم افزار های موجود طراحی های بسیار مدرن و شیک را ارائه میدهد.برترین طراحی های داخلی اعم از کناف و...و تمامی فعالیت های مربوط به معماری و دکوراسیون داخلی توسط این شرکت امکان پذیر است.